HAKKIMIZDA
Balneting Bilişim Ltd. Sti., 2005 yilinda elektronik malzeme alanindaki ürünlerinin distribütörlügü ile ticaret hayatina baslamistir.
Balneting, tedarikçiler ve müsteriler ile karsilikli güven temelinde kurulan iliskiler sayesinde stoklarindaki ürün yelpazesini genisletmis, sektörde uzman bir firma oldugunu kanitlamistir.
Bilisim Teknolojileri (BT) alaninda DENEYİM'li personeli sayesinde sektörde yıllarını veren bir imaj yakalamıştır sektöre yönelik en önemli amaci sahip oldugu teknoloji ve teknolojik birikim konusunda tüketicileri bilgilendirmek ve teknoloji yatirimlarini en uygun çözümlerle bulusturarak is süreçlerine verimlilik kazandirmak olmustur.
Bu amaca hizmet eden Balneting, kurulduğu günden bu yana satisini yaptigi, aktif ve pasif network ürünlerinin kurulumu, konfigürasyonu ve problem analizi/giderilmesi konularinda teknik destek saglamaktadir. Ayni zamanda bilgisayar ve yan ürünleri, teknik destek-servis bakim, elektronik malzeme, web sayfa tasarimi, internet servis saglayiciligi ve network egitimleri gibi birbiriyle iliskili konularda, kuruluslara sundugu çözümlerle sektörde adini duyurmus bulunmaktadir.

Balneting, yakında Türkiye çapinda birçok ilde (Ankara, Kayseri, Konya, Nevsehir, Eskisehir, Adana, Antalya, Gaziantep, Sanliurfa, Diyarbakir, Elazig, Erzurum, Malatya, Istanbul, Bursa, Ordu, Samsun, Denizli, Izmir) İSTANBUL servis istasyon merkezi ile çok yakında faaliyetlerini sürdürecektir.
VİZYONUMUZ
Bilisim Teknolojileri alaninda Turkiye'de lider bir firma olmak. Kalite Dogru ve Hizli Hizmet Sunmak.
MİSYONUMUZ
BDunyanin en iyi markalarini bireysel ve kurumsal pazardaki tuketicinin ihyaclari dogrultusunda dikkatle degerlendirmek, Tuketiciye en uygun cozumleri yuksek kalite bilinciyle sunmak,Musteri memnuniyeti ile calisan memnuniyetini baslangic noktasi alarak,sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek Kurulusundan bu yana Balneting'in misyonu olmustur.